HAKKIMIZDA

25 Yıllık Abay Group tecrübesi ile ticari faaliyetlerine başlayan Abay Pharma, ilaç,medikal ve sağlık ürünlerinin ithalat ihracatı – lisanslanması konularında faaliyet göstermektedir.

Kuruluşunun üzerinden geçen kısa süre içerisinde Abay Pharma,, sektörün öncü kuruluşlarının arasında yer almıştır. Daha çok Uluslararası platformda çalışmalarına ağırlık veren firmamız, Türkiye’de dahil olmak üzere 30’ u aşkın Ülke ile ticaret hacmini daha da büyütmüştür.

Deneyimli kadrosu ve profesyonel yönetimi ile ticari anlamda karşılıklı kazanma anlayışını benimseyerek, sektörün gelişmesi yönünde adımlar atmaktadır. Abay Pharma sağlık sektörüne hizmet vermek üzere, dürüstlük ve doğruluk prensiplerini benimsemiş ve müşterilerine kaliteli hizmet sunma konusunda uzmanlaşmış ekibi ile hizmet vermektedir.

Abay Pharmagüvenilir ve tanınmış ürünleri, OTC, OEM, Tıbbi ürünler ve ilaçlar, medikal, kozmetik, Ortopedik ve gıda takviyeleri ürünlerini Asya’dan Afrika’ya, birçok ülkede satışını yapmaktadır.Şirketimiz uluslararası düzenlenen ihalelere katılmaktadır, orta doğu ülkeleri ve kuzey Afrika bölgelerinde düzenlenen birçok ülkenin ihalelerine katılmıştır, bu ihaleler sağlık bakanlıkları tarafından düzenlenmiştir.

MİSYON

Kaliteli, Güvenilir, İlkeli ve Hızlı Sağlık hizmetlerine erişimin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz ve Abay Pharma Ailesi olarak ticari faaliyetlerimizi bu ilkeler üzerine gerçekleştiriyoruz.

VİZYON

Yeniliğe açık, sorumluluk taşıyan ve akılcı çözümlerimizle, sağlık sektörünün öncü firması olmak.